Жіноче служіння

Жіноче служіння

Потреба жінок у спілкуванні дуже велика. Потреба віруючих жінок у спілкуванні в Христі не менша!

1. Сестринські зустрічі

  • Лідер жіночого служіння Рита Анатоліївна Федорчук організовує сестринські зустрічі по вул. Університетська, що в Ірпені. Тут збираються жінки різного віку та професій, але у них є те, що їх об’єднує – віра у живого Бога та Його Сина Ісуса Христа. Вони читають Біблію, обговорюють Слово Боже, моляться за потреби одна одної і просто насолоджуються дружньою сестринською компанією. Телефонуй і запитуй дату наступної зустрічі: +38 (050) 087 55 86 (Рита Анатоліївна).
  • Ще одна зустріч для дівчат проходить по вул. Полтавська, м. Ірпінь, під назвою "СПРАВЖНЯ". Щоразу зустріч направлена на різну цільову аудиторію (дічата, молоді дружини, неодружені і тд.), де обговорюються різні теми, які хвилюють сучасну жінку. Разом дівчата вчаться бути СПРАВЖНІМИ дружинами, сестрами, матерями та послідовницями Христа. Телефонуй і запитуй дату наступної зустрічі: +38 (095) 822 03 95 (Вікторія).

2. Жіночі конференції

Раз в квартал по суботах (10:00-15:00) в церкві проходять всеукраїнські жіночі зустрічі, на яких сестри поринають в атмосферу любові, прийняття, розуміння, співу, молитви та спілкування одна з одною. Потужні зустрічі, майстерно огранізовані Катериною Неділько та запалені словом від Рити Федорчук. 

Телефонуйте організатору Катерині (тел. 067 302 7615), щоб дізнатись дату наступної зустрічі та записатись на цю подію заздалегідь.