Наші цінності

Наші цінності

«В головному – єдність; у другорядному - свобода, в усьому - любов».

Не зважаючи на те, що християнські церкви мають за основу своєї віри і практики Священне Писання, у житті ми спостерігаємо розмаїття традицій – так було в історії Церкви, те ж саме відбувається і сьогодні. Справа у тому, що кожна помісна церква створює неповторну атмосферу чи культуру, яка формується окремими людьми, що її складають, їх талантами, дарами та служінням.

Ця атмосфера виражається у конкретних цінностях (сформульованих або ні). Такі цінності важко просто запозичити чи нав’язати, скоріше ми відкриваємо їх у процесі церковного життя. Разом з тим, відповідальність кожного християнина полягає в тому, щоб плекати та зміцнювати євангельські цінності всередині громади.

Цінності говорять, насамперед, не про виключність, а унікальність помісної церкви та вказують на різноманіття, що можливе у Тілі Христовому.

Нижче – цінності, які є орієнтирами у нашій церкві:

  1. Найвища цінність церкви полягає у поклонінні Єдиному Богу, Який відкриває Себе у Христі та Священному Писанні. Ми віримо, що саме Священне Писання є найкращою основою нашої віри і практики.
  2. Усе що ми робимо і у що ми віримо пов’язане з Ісусом Христом. Ми віримо, що «…в Ньому тілесно живе вся повнота Божества. І ви маєте в Нім повноту..» (Кол. 2.9,10).
  3. Ми служимо людям, а не програмам, тому цінуємо, любимо, проявляємо довір’я та повагу до кожного, як у церкві, так і поза її стінами. Людина не може бути засобом, але завжди є ціллю.
  4. Ми цінуємо та плекаємо єдність помісної церкви, будуючи стосунки в спілкуванні, проявляючи повагу до її служителів, допомагаючи та служачи один одному, уникаючи того, що розділяє християн. Ми віримо, що разом ми можемо досягнути найвищих цілей.
  5. Ми – сучасна та прогресивна євангельська церква, що служить сучасному суспільству. Ми віримо, що покликані передати Євангеліє нашому поколінню відповідним і зрозумілим чином.
  6. Наше служіння є чутливим до потреб людей, які ще не мають глибоких  стосунків з Богом.
  7. Ми віримо, що досягаємо повноти свого життєвого покликання, коли духовно зростаємо та служимо один одному.
  8. Ми віддані розумінню того, що діти Божі покликані до свободи, ми шукаємо нових творчих шляхів для вираження віри та готові до діалогу, як всередині церкви, так і поза її межами.
  9. Ми прагнемо досконалості в усьому, щоб ми не робили.